Agnieszka Polaszek

Agnieszka Polaszek

Z urodzenia i zamieszkania Krakowianka, która zgubiła serce na Pomorzu. Z wykształcenia bibliotekoznawca z epizodem przedszkolanki. Jestem fanką muzyki i książek, zwłaszcza nocnego czytania oraz zdecydowaną przeciwniczką audiobooków. Z natury jestem samotniczką, najlepiej się czuję na wyludnionych plażach polskiego wybrzeża z czytnikiem w dłoni i słuchawkami w uszach. Prywatnie jestem żoną całkiem fajnego męża.

Pisarsko poruszam się w kręgu powieści obyczajowej i romansu. W swoich historiach chcę zerwać ze stereotypem kobiety „szarej myszki”, która zakochuje się na zabój w bogatym facecie i z całych sił walczy o jego zainteresowanie. Chcę by moje bohaterki były silne i niezależne, a mężczyźni padali im do stóp 🙂

Pisanie jest dla mnie formą ekspresji, wyrażania emocji i w jakimś sensie także urzeczywistniania własnej wyobraźni. Historie, które piszę od dawna we mnie dojrzewały ale zawsze brakowało mi odwagi by dać im drugie życie.

Powieść, którą chciałabym się z Państwem podzielić jest w całości fikcyjną historią Ewy i Marcina. Aktualnie kończę pisać drugą część losów bohaterów, jednak potrzeba mi jeszcze trochę czasu na nadanie jej ostatecznego kształtu.

Będzie mi bardzo miło jeśli zechcą Państwo poświęcić mi czas i zapoznać się z moją twórczością.