Aniolowie-chaosu

Aniołowie chaosu

Graham Masterton

Przekład: Piotr Kuś
Tytuł oryginału: Chaos Theory

Data wydania: 2016
Data premiery: 22 listopada 2016
ISBN: 978-83-7674-557-2
Format: 145x205
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 336
Kategoria:

34.90  24.43 

Brak w magazynie

Piękny słoneczny dzień u wybrzeży Gibraltaru.
Dla kaskadera Noaha Flynna to kolejny dzień pracy pełnej niebezpiecznych wyzwań. W trakcie kręcenia kolejnej sceny z jego udziałem, Flynn odnajduje na dnie morza dziwny medalion oraz natyka się na wrak samolotu. Medalion ma wygrawerowane dziwne znaki, będące, jak się wkrótce okazuje, starożytnym pismem klinowym, samolot natomiast jest znaleziskiem nie mniej intrygującym – na jego pokładzie bowiem w momencie katastrofy znajdował się generał Władysław Sikorski.

Wkrótce tajemnicza organizacja morduje Flynnowi żonę, a on sam ledwo uchodzi z życiem. Śledzony przez dwóch groźnych psychopatów w szarych garniturach, usiłuje dowiedzieć się, do kogo należał znaleziony w morzu medalion i jaki związek z nim ma śmierć zarówno generała Sikorskiego, jak i wielu innych polityków, którzy stracili życie w tajemniczych okolicznościach.

Aniołowie chaosu to jeden z najbardziej popularnych thrillerów Grahama Mastertona, w którym fani autora odnajdą zarówno wartką akcję, jak i doskonale skonstruowaną intrygę, a wątki związane z polską polityką zagraniczną i śmiercią generała Sikorskiego zaskoczą niejednego miłośnika teorii spiskowych!

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Aniołowie chaosu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patroni medialni