Awaria_uczuc_2

Awaria uczuć

Data wydania: 2020
Data premiery: 12.05.2020
ISBN: 978-83-66481-24-4
Format: 130x200
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 344
Kategoria: Literatura dla kobiet

18.00 

Życie Matyldy na pierwszy rzut oka wydaje się idealne: wspaniały, oddany jej bez reszty chłopak, świetna praca w dużej firmie, oparcie wśród koleżanek. Czego chcieć więcej? Niestety pewnego dnia wszystko staje na głowie: zamiast oczekiwanego awansu dostaje wypowiedzenie, Paweł musi wyjechać na rok za granicę, rzekoma przyjaciółka okazuje się wrogiem , dolegliwości żołądkowe nie są grypą…. Na dodatek na horyzoncie pojawia się dawna miłość. Jak Matylda poradzi sobie z przeciwnościami losu? I czy to aby na pewno są przeciwności…?
JEŚLI PRAGNIESZ:
Lektury ciepłej i optymistycznej, ale bez cukierkowej słodyczy; historii, która mogłaby przydarzyć się każdej z nas, opowieści o szukaniu własnego szczęścia, które często mamy przed oczyma, ale nie zawsze je dostrzegamy – TO JEST TO KSIĄZKA DLA CIEBIE.

Recenzje

 1. sisters as books

  Jak wskazuje opis z tyłu książki jest to opowieść o życiu codziennym, prostej bez żadnej przesadnej treści i my się z tym w zupełności zgadzamy.
  Historia opowiada o Matyldzie, dziewczynie, która z dnia na dzień traci prace, chłopaka, a na dodatek dowiaduje się, że jest w ciąży.
  Według nas książka prezentuje prostotę. Pokazuje dobre i złe strony życia. Ukazuje przemianę osobistą zarówno charakteru jak i zachowania, otworzenie się na innych ludzi, jak również powrót do starych tradycji, które okazują się wcale takie nienajgorsze.
  Zabrakło nam trochę w niej jakiejś akcji, jakiegoś punktu zaczepienia. Jednak chyba zamysłem autorki, było przedstawienie tej historii w sposób prosty, taki który ukazywał tą opowieść bardzo łagodnie, stąd też biel na zdjęciu.
  Bohaterów bardzo łatwo polubić, a nawet czasem można się pośmiać. Szczególnie śmieszny był wątek siostrzany, jakbyśmy siebie widziały.
  Dokonywanie wybór, poszukiwanie własnej tożsamości, walka z czyhającymi na nas problemami tak można opisać tą książkę. Coś z czym mierzymy się każdego dnia.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *