BluszczProwincjonalny

Bluszcz prowincjonalny

Data wydania: 2012
Data premiery: 13 listopada 2012
ISBN: 978-83-7674-206-9
Format: 130x200
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 404
Kategoria: Literatura dla kobiet

34.90  24.43 

Brak w magazynie

Czasem trzeba spojrzeć wstecz, znaleźć to, co przegapiło się gdzieś po drodze.

Anna traci męża, a wraz z nim poczucie stabilności i równowagi, w wyniku czego rozpoczyna desperackie poszukiwania czegoś lub kogoś, na kim mogłaby się ponownie wesprzeć. Jak bluszcz.
To właśnie jej skłonność do „bluszczowatości” powoduje, że postanawia porzucić życie w Wielkim Mieście i wrócić do swojego rodzinnego miasteczka. Na miejscu odkrywa, że mimo powierzchownych zmian miejsce jest nadal takie samo jak to sprzed dwudziestu lat – które zachowała w pamięci.
W mieście jej dzieciństwa, z którego wyjechała do stolicy, pozostali nie tylko rodzice, ale i szkolne koleżanki. Teraz Anna wraca do Bujan, aby po doznanych traumatycznych przejściach odnaleźć tam spokój. Dom nadal oplata bluszcz i w zasadzie niewiele się tu zmieniło. Jest lato, trwają wakacje, idealny czas na remanent duszy. Wynik przemyśleń głównej bohaterki zaskakuje.

Autorka, wielokrotnie z dumą podkreślająca, że jest Podlasianką, maluje obraz prowincji o wielu tonach. Jak w życiu, dobro sąsiaduje tu ze złem, a szlachetność z nikczemnością. Przejeżdżając tędy, zatrzymajcie się w Bujanach, gdzie właśnie trwa święto piwonii… Posmakujcie lata na polskiej prowincji.
Małgorzata Gutowska-Adamczyk, autorka bestsellerowego cyklu Cukiernia pod Amorem

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bluszcz prowincjonalny”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *