dziewczyna_ktora_zniknela

Dziewczyna, która zniknęła

Alafair Burke

Przekład: Maksymilian Tumidajewicz
Tytuł oryginału: Long Gone

Data wydania: 2012
Data premiery: 07 sierpnia 2012
ISBN: 978-83-7674-188-8
Format: 145x205
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 366
Kategoria:

35.90  25.13 

Brak w magazynie

Autorka światowych bestsellerów, po raz pierwszy w Polsce!
Jej prozę pokochali najlepsi twórcy thrillera na świecie – Harlan Coben, Dennis Lehane, Nelson De Mille, Karin Slaughter.
Po miesiącach bezowocnych poszukiwań Alice Humphrey wreszcie znajduje swoją wymarzoną posadę – będzie zarządzała nową galerią sztuki na Manhattanie. Galeria jest projektem anonimowego, bogatego i ekscentrycznego właściciela, a Alice – jak zapewnia jego przedstawiciel – ma ją prowadzić zupełnie samodzielnie. Przyjaciele dziewczyny sądzą, że to zbyt piękne, by mogło być prawdziwe, ale Alice widzi w tym znakomitą okazję, by wyjść z cienia sławnego ojca.
Pewnego poranka Alice odkrywa, że galeria nie istnieje, a pomieszczenia, w których się mieściła, są zupełnie puste, jakby niczego tutaj nigdy nie było. Na podłodze znajduje ciało Drew Campbella, mężczyzny, który ją zatrudnił. Wkrótce sama staje się obiektem zainteresowania policji.
Kiedy śledczy wykrywają związek pomiędzy galerią a pewną porwaną dziewczyną, Alice wie, że została wrobiona. Teraz musi to udowodnić. Poszukiwanie dowodów wciągnie ją w mroczny świat przestępczych interesów i zmusi do odkopania długo skrywanych sekretów jej rodziny… Sekretów, za które – być może – zapłaci życiem.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dziewczyna, która zniknęła”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patroni medialni