DzikiRozmaryn-1

Dziki rozmaryn

Data wydania: 2016
Data premiery: 15 marca 2016
ISBN: 978-83-7674-501-5
Format: 130x200
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 404
Kategoria: Literatura dla kobiet

34.90  24.43 

Brak w magazynie

Gdy miłość i nienawiść, łagodność i gniew, szlachetność i fałsz, sprawiedliwość i okrucieństwo choć na chwilę połączą się w jedno.

Jest takie miejsce w sercu Roztocza, gdzie pradawne siły igrają z ludzkim losem. O tych okolicach krążą legendy, a Czartowe Pole wciąż strzeże swych mrocznych tajemnic. Jedynie przydrożne kapliczki zdają się bronić mieszkańców przed magicznymi mocami. Na Zamojszczyźnie legendy nie są zwykłymi bajaniami, wydarzenia z ostatniej wojny – sentymentalnymi wspomnieniami, a klątwa ciążąca nad rodem wiedźm z Wrzosowisk – wymysłem starej kobiety.

Nadszedł w końcu czas, by wyjawić skrywane przez lata sekrety. Jakub pozna kobietę, która od lat nawiedza go w snach. Natalia postanowi stawić czoła klątwie, by raz na zawsze złamać jej moc. Czy uda się to osiągnąć i jakim kosztem? Zło zawsze zostawia swój ślad…

Druga część sagi o wiedźmach z Roztocza urzeka klimatem i zagadkowością bohaterów. Można zatopić się bez reszty w sugestywnych opisach. Aromat świeżych ziół miesza się ze wspomnieniami, a szmer leśnych strumyków z wojenną kanonadą. Zgrabne połączenie historii obyczajowej, wątków historycznych i elementów baśniowych. Wciąga bez reszty!
Aneta Kwaśniewska, ksiazkiweterze.pl

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dziki rozmaryn”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *