kawalerowie_angeliny

Kawalerowie Angeliny.
Opowieść z włoskiej kuchni

Brian O’Reilly

Przekład: Agnieszka Kalus
Tytuł oryginału: Angelina's Bachelors

Data wydania: 2012
Data premiery: 22 maja 2012
ISBN: 978-83-7674-176-5
Format: 130x200
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 376
Kategoria:

34.90  24.43 

Brak w magazynie

Sprawdź, jak smakuje prawdziwe włoskie szczęście, przyprawione szczyptą lekkiego humoru!
Niespodziewane odejście Franka sprawia, że świat Angeliny – do tej pory szczęśliwej, młodej mężatki – rozpada się. Cały swój żal i gniew postanawia przelać w jedyne zajęcie, które pozwala jaj zapomnieć o stracie – w gotowanie. Jak w amoku przygotowuje talerz za talerzem pysznej lasagni, piecze chrupiący chleb, nacieranego ziołami kurczaka oraz ciasta… po czym rozdaje je zaskoczonym sąsiadom.
Basil, który właśnie zamieszkał po drugiej stronie ulicy, jest wręcz urzeczony potrawami, które przygotowała Angelina i proponuje, by gotowała dla niego. Wkrótce wieści o jej niezwykłych zdolnościach kulinarnych rozchodzą się coraz szerzej, a Angelina gotuje i piecze już dla kolejnych siedmiu samotnych mężczyzn. Stopniowo odkrywa magiczną moc jedzenia, które zbliża do siebie ludzi, potrafi uleczyć i, być może, dać szansę na drugą miłość.
„Kawalerowie Angeliny” to przepełniona domowym ciepłem, słodka opowieść o przezwyciężaniu żalu, podążaniu za głosem serca… i jedzeniu, oczywiście. Przekonaj się, jakie dania pozwoliły Angelinie podbić serca sąsiadów, dzięki fantastycznym przepisom, zawartym w książce. Teraz także i Ty możesz odkryć smakowite sekrety włoskiej kuchni!

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kawalerowie Angeliny.
Opowieść z włoskiej kuchni

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patroni medialni