Małe kłamczuchy

Małe kłamczuchy.
Aurora Teagarden

Charlaine Harris

Przekład: Martyna Plisenko
Tytuł oryginału: All the Little Liars

Data wydania: 2017
Data premiery: 25 kwietnia 2017
ISBN: 978-83-7674-602-9
Format: 130x200
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 344
Kategoria:

34.90  24.43 

Brak w magazynie

Autorka zajmująca pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”, Charlaine Harris, powraca z kolejną powieścią kryminalną z serii o Aurorze Teagarden, bibliotekarce z małego miasteczka.

Pewnego popołudnia z boiska do piłki nożnej znika czwórka dzieciaków. Jednym z nich jest piętnastoletni brat Aurory, Phillip. Znika również dwójka jego przyjaciół i jedenastoletnia dziewczynka. Następnie dochodzi do koszmarnego odkrycia – w ostatnim znanym miejscu pobytu dzieci leżą zwłoki…
Podczas gdy miejscowa policja i biuro szeryfa przeczesują hrabstwo w poszukiwaniu dzieciaków i przesłuchują wszystkich, którzy mogą coś wiedzieć, Aurora i jej nowy mąż, Robin Crusoe, rozpoczynają własne śledztwo. Czy ta śmierć i porwanie mają coś wspólnego z młodocianą grupką dręczycielek? Czy zniknięcie Phillipa wiąże się z hazardowymi długami ojca Aurory? Czy to może sam Phillip, który dopiero niedawno zjawił się w miasteczku, jest odpowiedzialny za porwanie pozostałych dzieci? Mijają kolejne dni, a pytania pozostają bez odpowiedzi.
Czy dzieci nadal żyją? Kto je przetrzymuje? Gdzie mogą być?
Prawda zaskoczy wszystkich…

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Małe kłamczuchy.
Aurora Teagarden

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patroni medialni