Meksykanski_romans

Meksykański romans

Luiza Kochańska

Data wydania: 2009
Data premiery: 10 lutego 2009
ISBN: 978-83-6038-390-2
Format: 110x170
Oprawa: Miękka
Liczba stron: 176
Kategoria: Literatura dla kobiet

9.90  6.93 

Brak w magazynie

Obiecały sobie, że nigdy już nie pozwolą, by ktoś je oszukał i skrzywdził. Obiecały sobie nawet, że nigdy już nie pokochają… A jednak…
Matka (50 lat, zwolniona z fabryki chipsów) i córka (30 lat, bezrobotna aktorka) próbują ułożyć sobie życie na nowo. Mają za sobą nieudane małżeństwa i mnóstwo niespełnionych marzeń. Każda próba znalezienia pracy kończy się albo skręconą nogą, albo zdeptanym ego. Każda próba zbudowania kolejnego związku kończy się dodatkowo złamanym sercem.
Wreszcie los się do nich uśmiecha. W paczce chipsów córka znajduje zwycięski kupon, a nagrodą jest wycieczka do Meksyku! Postanawiają zaryzykować i… pojechać. Jednak życie, to nie bajka… Po przyjeździe do Mexico City zostają okradzione, gubią się w tłumie, błąkają bez pieniędzy i dokumentów. Cudownie uratowane przez młodego Meksykanina rozpoczynają wakacje od nowa, postanawiając sobie niczego nie odmawiać. Czas mija, a one zaczynają coraz lepiej czuć się w nowej rzeczywistości. Otoczone opieką bogatych mężczyzn, odkrywają uroki egzotycznej przygody i przeżywają wyśnione od lat romanse, czując się piękne i kochane jak nigdy.
Pozostaje jedynie kwestia powrotu. Czeka na nie szara Warszawa i samotne życie. Czy na pewno nie mają do czego wracać?

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Meksykański romans”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *