NajpiekniejszeKoledy

Najpiękniejsze kolędy. Teksty, nuty, chwyty gitarowe

Nuty Adam Szyszka, chwyty gitarowe Jan Andrzejewski

Data wydania: 2009
Data premiery: 12 listopada 2009
ISBN: 978-83-7674-023-2
Format: 210x297
Oprawa: Twarda
Liczba stron: 64
Kategoria: Inne

29.90  20.93 

Brak w magazynie

W czasie Bożego Narodzenia nie śpiewamy zwykłych kościelnych pieśni, tylko kolędy. Są to niezwykłe pieśni kościelne, które towarzyszą nam zarówno w okresie przedświątecznym, jak i w dni Bożego Narodzenia. Wielu artystów ma je w swoim repertuarze, a znane ich wykonania umilają chwile spędzone z rodziną, dodając im specyficznego klimatu i uroku.
W kolędach śpiewamy o Narodzeniu Jezusa w ubogim żłóbku, o jego matce oraz trzech królach. O tym jak jego narodzenie wpłynęło na świat, o ciężkich warunkach, w jakich przyszło mu się narodzić oraz trudzie jego rodziców i radości, którą niesie dla świata.
Wspólne śpiewanie kolęd w rodzinnym gronie to doskonała okazja do podtrzymywania niezwykłej, pełnej magii tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Warto podarować dzieciom zbiór tych wspaniałych pieśni i zachęcać do wykonywania ich na instrumentach.
W albumie Najpiękniejsze kolędy znajduje się aż 30 kolęd, tych najbardziej znanych: Cicha noc, Wśród nocnej ciszy, Anioł pasterzom mówił…. jak i mniej popularnych: Przylecieli aniołkowie, Leży, leży Jezus malusieńki.
Album zawiera nie tylko teksty, ale również nuty opracowane przez znanego poznańskiego kompozytora, Adama Szyszkę i chwyty na gitarę w opracowaniu Jana Andrzejewskiego, absolwenta szkoły muzycznej w klasie gitary.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Najpiękniejsze kolędy. Teksty, nuty, chwyty gitarowe”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patroni medialni