Natasza-504x712

Natasza.
Moje miejsce w twoim sercu

Theodor Kröger

Przekład: Wawrzyniec Sawicki
Tytuł oryginału: Natascha

Data wydania: 2016
Data premiery: 27 września 2016
ISBN: 978-83-7674-545-9
Format: 145x205
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 384
Kategoria:

39.90  27.93 

Brak w magazynie

Co czuje człowiek, któremu udało się uciec z piekła syberyjskich tundr?
Nienawiść? Rezygnację? Tęsknotę?

Theodor Kröger, po latach naznaczonych wojną, głodem i cierpieniem, liczy na to, że jego tułaczka dobiegnie końca. W Berlinie, do którego udało mu się dotrzeć, napotyka na swej drodze sierotę z ogarniętej chaosem Rosji. Wraz z upływem lat pomiędzy nim a Nataszą – fascynującą dziewczyną, która wyrośnie na światowej sławy artystkę – zawiązuje się szczególne uczucie.

Natasza. Moje miejsce w twoim sercu to opowieść o miłości, bez której nie ma nadziei na lepsze jutro, to historia, w której ekscytujący Berlin okresu międzywojennego i majestatyczne góry Szwajcarii niekoniecznie mają do zaoferowania więcej niż mała, zapomniana syberyjska wieś…

Zamknąłem za sobą pewien okres życia, w którym bezlitosny los sprowadził mnie z rozpromienionych słońcem wysokości w bezduszną, ponurą ciemność. Zostało mi zabrane światło, jakim opromieniona była moja młodość, światło rozjaśniające i ogrzewające całe moje jestestwo. Zwiodło mnie ono na manowce, podobnie jak moich towarzyszy niedoli na Syberii, którzy bez słowa i pełni pogardy dla życia opuścili słoneczny blask, kierując się w stronę cienia.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Natasza.
Moje miejsce w twoim sercu

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patroni medialni