Poczecie

Poczęcie

Chase Novak

Przekład: Piotr Kuś
Tytuł oryginału: Breed

Data wydania: 2015
Data premiery: 03 marca 2015
ISBN: 978-83-7674-433-9
Format: 145x205
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 368
Kategoria:

34.90  24.43 

Brak w magazynie

Alex i Leslie Twisdenowie prowadzą ekskluzywne życie. Oboje mają fantastyczną pracę, mieszkają w luksusowym domu na Manhattanie, są kochającym się małżeństwem. Nie mają jednak dzieci i w miarę jak zmieniają kolejnych lekarzy i kliniki leczące bezpłodność, ich oczekiwanie na własne dziecko zmienia się w obsesję. Ostatnią próbą, która ma sprawić, że ich marzenie o rodzicielstwie się spełni, jest podróż do Słowenii, gdzie poddają się bolesnej i przerażającej procedurze. Kończy się ona sukcesem. Leslie rodzi… Konswekwencje tego są jednak straszliwe.
Dziesięć lat później rozpieszczane i uwielbiane bliźniaki – Adam i Alice – wciąż zamykane są na noc w swoich pokojach. Słyszą dobiegające z sypialni rodziców dzikie i wywołujące dreszcze odgłosy.
Desperacko chcąc przeniknąć tajemnicę rodziców, Adam i Alice uciekają z domu. Chcą poznać prawdziwą naturę mężczyzny i kobiety, którzy ich wychowują. Odkrycie, którego dokonają, odwróci do góry nogami wszystko, co dotąd wiedzieli o swoich rodzicach. Od tej pory będą zmuszeni już tylko przed nimi uciekać.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Poczęcie”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patroni medialni