Pogodynek

Pogodynek

Steve Thayer

Przekład: Radosław Madejski
Tytuł oryginału: The Weatherman

Data wydania: 2010
Data premiery: 12 lipca 2010
ISBN: 978-83-7674-060-7
Format: 145x205
Oprawa: Miękka
Liczba stron: 468
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller

34.90  24.43 

Brak w magazynie

Czytałem Pogodynka z rosnącym podnieceniem i zaangażowaniem, które niewiele książek obecnie jest w stanie u mnie wywołać. (…)To  zdumiewająca historia, jedna z tych, które zostaną w mojej pamięci na długi czas.
STEPHEN KING

Upalne lato w Minnesocie. Pozorny spokój niszczy niespodziewane tornado. W tym samym czasie, w brutalny sposób zostaje zamordowana młoda kobieta. Kolejne gwałtowne burze, wyjątkowe mrozy i nieoczekiwane powodzie coraz częściej zaskakują mieszkańców stolicy stanu. Jednocześnie odnajdywane są ciała następnych ofiar psychopatycznego mordercy, a ludzie dopatrują się w pogodowych anomaliach związku ze śmiercią kobiet. Kiedy podejrzenie pada na telewizyjnego pogodynka, Dixona Bella, bliski przyjaciel postanawia oczyścić go z zarzutów. Zdaje sobie jednak sprawę, że jego nadprzyrodzony dar przewidywania pogody, może mieć coś wspólnego z serią krwawych morderstw.
“Pogodynek” to pierwsza powieść w serii bestsellerowych thrillerów współczesnych autorów. W przygotowaniu: “Złe rzeczy się zdarzają” Harry’ego Dolana oraz “Srebrny niedźwiedź” Dereka Haasa.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pogodynek”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patroni medialni