prawdziwe-morderstwa

Prawdziwe Morderstwa. Aurora Teagarden

Charlaine Harris

Przekład: Martyna Plisenko
Tytuł oryginału: Real Murders

Data wydania: 2012
Data premiery: 10 lipca 2012
ISBN: 978-83-7674-182-6
Format: 130x200
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 284
Kategoria:

29.90  20.93 

Brak w magazynie

Poznajcie Aurorę Teagarden – kolejną z bohaterek wykreowanych przez bestsellerową autorkę, Charlaine Harris. Niezwykłą bibliotekarkę, której inteligencja, intuicja i przenikliwość pozwalają rozwikłać najbardziej niezwykłe tajemnice oraz pełne mroku zagadki.

Lawrenceton w stanie Georgia, przedmieścia nieustannie rozwijającej się Atlanty, to de facto nadal małe miasteczko. Bibliotekarka Aurora „Roe” Teagarden wychowała się tutaj i wie więcej, niż trzeba, o mieszkańcach miasta, także o tych, którzy podobnie jak ona interesują się ciemniejszą stroną ludzkiej natury.

Wraz z tymi ludźmi Aurora należy do klubu nazywanego Prawdziwe Morderstwa, którego członkowie spotykają się raz w miesiącu, by analizować słynne sprawy kryminalne. To nieszkodliwe hobby przyjmuje całkiem inny obraz, gdy pewnego wieczoru Roe znajduje ciało członkini klubu, zamordowanej w sposób, przypominający zbrodnię, którą tego dnia klub miał omawiać. Po kolejnych przypadkach „kopiowanych” zabójstw, Roe będzie musiała się dowiedzieć, kto ukrywa się za tą przerażającą zabawą, w której wszyscy członkowie Prawdziwych Morderstw, z nią włącznie, są głównymi podejrzanymi… i potencjalnymi ofiarami.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Prawdziwe Morderstwa. Aurora Teagarden”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patroni medialni