Przebudzona

Przebudzona

Data wydania: 2015
Data premiery: 16 czerwca 2015
ISBN: 978-83-7674-458-2
Format: 145x205
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 496
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller

39.90  27.93 

Brak w magazynie

Justyna i Łukasz muszą poradzić sobie z nową rzeczywistością. W wyniku porwania dziewczyny wyszły na jaw od dawna skrywane przez nią tajemnice z przeszłości, które teraz wystawią ich małżeństwo na ciężką próbę. Łukasz nie jest pewien, czy odnajdzie w sobie dość siły, aby zaakceptować prawdę o swojej żonie. Oboje muszą zadać sobie pytanie, czy ich związek ma szansę przetrwać.

Jednocześnie sprawa porwania nie jest jeszcze zamknięta. Centralne Biuro Śledcze, Żandarmeria, prasa, a nawet politycy najwyższego szczebla to jeszcze inni uczestnicy dramatu. Zdaje się, że niemal każdy ma swój interes bądź w rozwiązaniu tej tajemnicy, bądź też w pogrzebaniu jej na wieki. Justyna, aby chronić siebie oraz swoich bliskich, podejmuje decyzję o powrocie do swego poprzedniego życia.
Róża Lewanowicz powraca po rewelacyjnym debiucie. Przebudzona to szybka i mocna akcja, wyraziste postacie, a także niebanalny wątek obyczajowy. Kapitalna książka! Magdalena Kijewska, Przegląd Czytelnicy

Przebudzona to powieść napisana tak sugestywnie, że po jej lekturze zaczniesz zastanawiać się, czy wiesz wszystko o życiu własnym i swoich bliskich. Nie bądź pewny następnego dnia, jeśli nie jesteś pewny swojej przeszłości. Leszek Koźmiński, Kryminalna Piła www.kryminalnapila.blogspot.com

Róża Lewanowicz wciąż zaskakuje. Wydawałoby się, po finale Porwanej, że już nic nie będzie w stanie zagrozić szczęściu Justyny i Łukasza. A jednak demony przeszłości wgryzają się w ten związek. Każda kolejna strona powieści potrafi przynieść niespodziewane zagrożenia i rozwiązania – ciągle coś się dzieje i nic nie jest oczywiste. Po bardzo mocnym debiucie przychodzi równie dobra kontynuacja – materiał na topowy film akcji. Artur Szczęsny, recenzent literacki
Patronaty: Kryminalna Piła, Przegląd Czytelniczy

Recenzje

 1. “Przebudzonaa” – Róża Lewanowicz – Recenzja

  „Przebudzona” Róży Lewanowicz, po którą sięgnęłam z ogromną przyjemnością, to kontynuacja historii Łukasza Meyera – agenta CBŚ i jego żony Justyny opisana wcześniej w książce „Porwana”.
  Justyna wraca do domu i ukochanego męża, niestety Łukasz nie jest w stanie pogodzić się z tym, czego dowiedział się o przeszłości żony, o jej pracy w wojsku oraz jako najemnik w Afganistanie. W ich małżeństwo wkrada się kryzys, Justyna odchodzi od męża i wyjeżdża ze starymi przyjaciółmi na misję do Afganistanu. Łukaszowi bardzo zależy na żonie, zdaje sobie sprawę, że ją bardzo zranił i jedzie za nią do Afganistanu.
  Spotykamy bohaterów znanych z poprzedniej książki, szefa Łukasza i jego kolegów z CBŚ, którzy starają się nadal rozwiązać sprawę porwania Justyny. Na jaw wychodzą nowe fakty. Prowadzone jest śledztwo.
  Porywająca historia, mocna akcja, wyraziste postacie, duża dawka humoru to atuty „Przebudzonej” powodujące, że nie można się od niej oderwać. Po przeczytaniu „Porwanej” i „Przebudzonej” odnoszę wrażenie, że Róża Lewanowicz to damski odpowiednik Vincenta V. Severskiego. Świetne pióro, intrygujące pomysły; jej książki to gotowy materiał na miniserial.
  „Porwana” to znakomita rekomendacja, żeby sięgnąć po kolejne książki tej autorki. Szczerze polecam.

  IM8

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patroni medialni