Tajemnice_Leokadii

Tajemnice Leokadii

Data wydania: 2016
Data premiery: 29 marca 2016
ISBN: 978-83-7674-507-7
Format: 145x205
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 304
Kategoria:

34.90  24.43 

Brak w magazynie

Poczciwy emeryt, pan Antoni, przyjaźni się ze swoją sąsiadką. Pewnego wieczora znajduje ją martwą na trawniku. Mimo wszystkich przesłanek świadczących o popełnieniu przez nią samobójstwa, postanawia on odkryć prawdziwy powód jej śmierci. Przekonany, że było to morderstwo, z pomocą siostrzenicy Agaty i jej kolegi, wprawnego informatyka, prowadzi prywatne miniśledztwo. Ich dociekliwość uruchamia całą lawinę wydarzeń, spadają na nich z wielkim hukiem. Czy uda im się ujawnić różne skrywane dotąd tajemnice i rozwiązać zagadkę nagłej śmierci starszej pani?

W tej kryminalnej, wydawać się może, historii, nie zabraknie również innych wątków: miłości, rozstania, nietypowych relacji międzyludzkich, wyrazistych osobowości, złożonych charakterów… A wszystko to dzieje się na ulicach współczesnej zabieganej Warszawy, z korporacjami i rozrywkowym życiem jej mieszkańców w tle.

Osobliwy fabularny kocioł pełen buzujących w nim tajemnic. Przeszłość, która stawia fakty w nowym świetle i otwiera furtki do zaskakujących informacji. A wszystko to podane w lekkiej formie. Przyjemnie i z dala od banału.
Katarzyna Stec

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tajemnice Leokadii”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patroni medialni