Set_Maat

Set Maat – siedlisko prawdy.
Wędrówki po Egipcie, Izraelu, Jordanii i Maroku

Data wydania: 2016
Data premiery: 26 lipca 2016
ISBN: 978-83-7674-532-9
Format: 160x230
Oprawa: Twarda
Liczba stron: 336
Kategoria: Literatura popularnonaukowa

59.90  41.93 

Brak w magazynie

Świat widziany oczami pasjonata świata
Widzieć, Szanowni Państwo, to nie znaczy zobaczyć. Można być na końcu świata, zwiedzać wspaniałe miejsca i kompletnie ich nie poznać. Można robić zdjęcia, zaliczać kolejne punkty na mapie, ale nadal nie mieć świadomości, co się widziało i uwieczniło na fotografiach. Prawdziwe podróżowanie to dostrzeganie tego, co aparatem czy kamerą mało kto potrafi uchwycić: emocji, odmienności, zwyczajów i obyczajów. Z tego najpiękniejsze są właśnie dysonanse, których warto szukać, znajdować, ale przede wszystkim poznawać i szanować. I o nich będzie ta książka.
Reporterskie podróże Tomasz Bonka wiodą nas po szlakach pozornie znanych. Przecież to miejsca, gdzie codziennie przewijają się tysiące turystów! A jednak Bonek lubi skręcić w bok, zabrać czytelnika tam, gdzie ten z wykupioną wycieczką nie dotrze. Pokazać to, czego spieszący za grupą człowiek nie zauważy. Opowiedzieć o tym, co tak naprawdę stanowi esencję bycia Podróżnikiem.
Oto wyprawa po świecie niesamowicie ciekawym, fascynującym, a jednocześnie słabo widocznym zza szyb autokarów. Po świecie, który dziś coraz trudniej zobaczyć samemu, gdyż w ostatnich latach spowija go coraz większy mrok.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Set Maat – siedlisko prawdy.
Wędrówki po Egipcie, Izraelu, Jordanii i Maroku

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patroni medialni