Aneta Rzepka

Aneta Rzepka

Aneta Rzepka urodzona 16 stycznia 1980 roku w Wołominie. Mieszka w Warszawie, chociaż marzy jej się drewniana chatka w górach i śpiew ptaków zamiast warkotu samochodów. Studiowała filologię polską na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Z wykształcenia historyk literatury polskiej i teatrolog, z zamiłowania mól książkowy, z powołania żona i matka.

Wie, że żadnej chwili nie można zatrzymać, ale można jej nie stracić, dlatego stara się brać z życia to, co najpiękniejsze. Nie lubi marnowania czasu i składania obietnic bez pokrycia. Interesuje się teatrem współczesnym, lubi tańczyć, obserwować ludzi, odwiedzać blogi ciekawych osób i czytać dobre książki. Miłośniczka psów i prozy Kuczoka. W wolnych chwilach bawi się w przelewanie na monitor wymyślonych historii. Autorka bajek, tworzonych na własny użytek, licznych opowiadań i tekstów prozą.

W 2010 r. zadebiutowała powieścią "Tohańska branka", a 2011 r. wydała powieść "Na strunach marzeń". Prowadzi blog www.atena-literaplog.blogspot.com.