2024-06-05 09_24_00-Cynamonowe dziewczyny_300dpi

Cynamonowe dziewczyny
W trójkącie beskidzkim, tom 2

Data wydania: 2024
Data premiery: 27 sierpnia 2024
ISBN: 978-83-68135-37-4
Format: 145x205
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 336
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller

49.90  34.93 

Brak w magazynie

W TRÓJKĄCIE BESKIDZKIM

Gdy tak leżała rozciągnięta w literę X, ze złotobrązowymi włosami rozsypanymi na poduszce, stanowiła kwintesencję jego pragnień. Należała do niego. Mógł z nią zrobić wszystko.

W Bielsku-Białej w dziwnych okolicznościach ginie policjant, który zajmował się sprawą morderstwa młodej dziewczyny. Ktoś chciał zostawić obok ciała tajemniczą wiadomość – różę bez kolców – lecz pomylił mieszkania. Czy na pewno był to morderca? Dlaczego wybrał inne drzwi? W śledztwie pojawia się coraz więcej pytań bez jasnych odpowiedzi. Morderca jest bardzo pewny siebie i czuje się bezkarny – mimo że policja odnajduje kolejne ciała jego ofiar, ciągle pozostaje poza kręgiem podejrzeń. Młode dziewczyny o podobnym wyglądzie są bezlitośnie kaleczone i wykorzystywane, a ich napastnik coraz częściej wyrusza na kolejne polowania.

Dwóch młodych policjantów łączy siły, by z pomocą przyjaciół schwytać psychopatę, zanim ten skrzywdzi następną dziewczynę. By choć na krok zbliżyć się do sprawcy, uczynić go realnym, nadają mu imię, Yellowknifer. Czas pokaże kto ukrył się pod tym imieniem, czy jeszcze człowiek czy tylko sadystyczny potwór?

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Cynamonowe dziewczyny
W trójkącie beskidzkim, tom 2

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *