godzina-dzieci

Godzina dzieci

Marcia Willett

Przekład: Agnieszka Podruczna
Tytuł oryginału: The Children's Hour

Data wydania: 2012
Data premiery: 16 października 2012
ISBN: 978-83-7674-215-1
Format: 130x200
Oprawa: Miękka
Liczba stron: 368
Kategoria:

34.90  24.43 

Brak w magazynie

Wzruszająca saga rodzinna, osadzona w malowniczej scenerii pachnących wrzosami wzgórz Półwyspu Kornwalijskiego.

Ottercombe – duży, stary dom z widokiem na morze – to spokojna przystań dla wszystkich, którzy pragną chwili wytchnienia. To tu Lydia Shaw zwykła czytać swoim córkom i małemu Timmiemu baśnie i inne niezwykłe historie. Tu dzieci Państwa Shaw spędziły idylliczne dzieciństwo, bawiąc się na plaży, w ogrodzie i w lasach.
Teraz, po wielu latach, dwie z sióstr – Nest i Mina – wciąż mieszkają w tym pięknym domu rodzinnym, rozkoszując się urokami przyrody, towarzystwem trzech terierów oraz odwiedzinami ich ulubionej siostrzenicy. Spokój tego miejsca zostaje jednak zakłócony, gdy do Ottercombe przybywa Georgie, a wraz z nią – najgłębiej spychane w przeszłość wspomnienia. Jako dziecko Georgie lubiła twierdzić, że zna wszystkie, nawet najbardziej wstydliwe tajemnice związane z domem i jego mieszkańcami. Teraz chce się nimi podzielić…

Marcia Willett, jedna z najbardziej nastrojowych pisarek Starego Kontynentu, po raz kolejny wprowadza polskie czytelniczki w pełną czaru i uroku opowieść o rodzinie – jej sile i sekretach, o pocieszeniu, jakie niosą więzy krwi, i słabościach, których są przyczyną.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Godzina dzieci”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patroni medialni