Sen_Zielonych_Powiek

Sen Zielonych Powiek

Data wydania: 2007
Data premiery: 02 października 2007
ISBN: 978-83-6038-334-6
Format: 120x200
Oprawa: Miękka
Liczba stron: 236
Kategoria: Literatura dla kobiet

25.90  18.13 

Brak w magazynie

Sen Zielonych Powiek to niezwykła i wyjątkowa powieść o dojmującym bólu, sile miłości i dobroci. To poszukiwanie odpowiedzi na pytanie o granicę między normalnością a tym co powszechnie uważane jest za nienormalne. Greta jest kobietą sukcesu, wdzięczną za, jak sama mawia, „kapitalistyczne błogosławieństwo dziesięciogodzinnego dnia pracy”. Nie angażuje się uczuciowo, odpowiadają jej krótkie, niezobowiązujące związki. Ma pełną kontrolę nad wszystkim co jej dotyczy. Dlaczego zatem nie pamięta, i nie chce pamiętać, co sprawiło, że uciekła od poprzedniego życia?

Teksty Edith usłyszałam na warsztatach twórczego pisania. Zachwyciły mnie wyobraźnią i niezwykłym językiem. Jej pierwsza powieść okazała się jeszcze bardziej intrygująca. Czekam na następne.
Danuta Dowjat autorka m.in. Jak obłoki

Rafał Ziemkiewicz we wstępie do powieści Ciało obce pisał, że brakuje mu literatury, która oddaje czasy, w których żyjemy. Edyta pisze o naszych czasach: o pracy, singlach, szaleństwie współczesnych „dzieci kwiatów”. Książki dzielę na takie, które dotykają naszej duszy i takie, które nie pozostawiają śladu. Ta porusza wszystkie struny.
Michał Ostrowski

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sen Zielonych Powiek”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *