Zapach miłości Okładka drugiego wydania

Zapach miłości

Data wydania: 2019
Data premiery: 16 lipca 2019
ISBN: 978-83-66217-52-2
Format: 130x200
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 368
Kategoria: Literatura dla kobiet

15.00 

Brak w magazynie

Magda czasem ma ochotę rzucić wszystko w diabły. Niby nie powinna narzekać – pracuje na kierowniczym stanowisku, jest niezależna… ale w jej życiu czegoś brakuje. Czegoś czy raczej kogoś – Tego Jedynego, do którego mogłaby się przytulić po powrocie do domu, z kim mogłaby zjeść kolację i przy kim mogłaby budzić się i zasypiać. Niespodziewanie życie Magdy przewraca się do góry nogami. W drodze do pracy wpada na Roberta – mężczyznę z marzeń. I wszystko byłoby cudownie, gdyby ten po jakimś czasie nie stwierdził, że cudowny romans to błąd.
Czy Magda pokona przeciwności losu, odnajdzie sens życia i zdobędzie prawdziwą miłość, której zapach już unosi się w powietrzu?

Recenzje

 1. Papierowe strony

  Magda pracuje w jednej z galerii handlowych na stanowisku managera w restauracji. Jej status związkowy na obecną chwilę to: wolna. Jest kobietą po przejściach, obecnie niezależna finansowo, atrakcyjna, lubiana przez współpracowników i nieco, jakby to delikatnie napisać, niezdarna. Bardzo dobrze to zauważymy, kiedy pozna Roberta, który wpadnie jej w oko, a ona sama zacznie wpadać na wszystko, co ma w zasięgu swojej osoby. Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy dowiaduje się, kim jest mężczyzna, który zaczął być dla niej ważny, a na dodatek w pracy nadchodzi rewolucja zmian.
  Justyna Chrobak ma na swoim koncie dotychczas 3 wydane książki.
  Wznowienie “Zapachu miłości” pod skrzydłami Wydawnictwa Replika jest czwartą “namacalną” książką w jej dorobku.
  Nie zapominajmy, że to wciąż jest jej pierwsza, wydana powieść, którą debiutowała. To powieść romantyczna, bardzo kobieca, delikatna, z wątkami humorystycznymi, które nadają jej blasku. Historia przedstawiona na kartach jest bardzo realna, ileż takich miłości, romansów jest naprawdę. Ileż to kobiet marzących o prawdziwej miłości mijamy codziennie w drodze do pracy…
  Magda to dziewczyna, w której życiu nie ma czasu na nudę. Da się lubić za pracowitość i lojalność wobec współpracowników, przy tym jest bardzo prawdziwa, bo potrafi też ponarzekać na pracę, jej monotonność czy też niepewność rynkową. Nie boi się też ryzyka i wie, że mimo wszystko warto próbować być szczęśliwą.

  Co znajdziecie w tej powieści?
  Znajdziecie tu historię miłosną, która może nie jest zbyt skomplikowana, ale nie wieje w niej nudą. Autorka zadbała, by sporo się działo, nie brakowało niepewności czy dramatycznych zwrotów akcji.
  Nie brakuje tu romantycznych uniesień, a także wrednej manipulantki, która, uwierzcie, nieźle namiesza. Czytając, odniosłam wrażenie, że autorka jest świetnym obserwatorem otaczającej ją rzeczywistości, opisy miejsc, ludzi, bardzo fajnie przelała na karty książki.

  Powieść czyta się bardzo przyjemnie i szybko. Nie wymaga od czytelnika głębokiego analizowania treści, która jest przejrzysta i dość prosta.
  Sięgając po ten tytuł, pamiętajcie, że to romans, historia lekka, kobieca, oparta głównie na poszukiwaniu miłości, jej konsekwencjach.
  Osobiście, znając już możliwości autorki, wiem, że w tej chwili stać ją na więcej, bo pisze coraz lepiej i bardziej zaskakuje. Jednak, nie wpływa to na mój ogólny odbiór i książkę bardzo polecam i zachęcam do zakupu i czytania. Przecież drugie wydanie o czymś świadczy, prawda? 🙂
  więcej na https://papierowestrony.blogspot.com/2019/07/recenzja-patronacka-zapach-miosci.html

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patroni medialni