cieple_ciala

Ciepłe ciała

Isaac Marion

Przekład: Martyna Plisenko
Tytuł oryginału: Warm Bodies

Data wydania: 2011
Data premiery: 12 września 2011
ISBN: 978-83-7674-134-5
Format: 130x200
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 308
Kategoria:

29.90  20.93 

Brak w magazynie

Nadszedł czas zombie

R nie ma imienia, wspomnień, pulsu. Wraz z innymi zombie zamieszkuje opuszczone lotnisko. Żadne z nich nie pamięta, jaka katastrofa zamieniła świat w przerażające i puste miejsce, a ich – w chodzących Martwych. Żeby podtrzymać swoją egzystencję, muszą polować na Żywych, ukrywających się w opuszczonym mieście. Pożeranie Żywych to smakowanie ich wspomnień, odtwarzanie tego, kim byli.
Podczas jednej z krwawych wypraw R znajduje Julie i – zupełnie niespodziewanie dla samego siebie – ocala ją przed śmiercią, zabierając ze sobą. Tak właśnie rozpoczyna się pełna napięcia znajomość, która diametralnie zmieni nie tylko ich samych. Jednak zimny i martwy świat nie podda się bez walki.

Książka stała się podstawą scenariusza do filmu w reżyserii Jonathana Levine’a. W rolach głównych Nicholas Hoult (“X Men: Pierwsza klasa”) oraz Teresa Palmer (“Jestem numerem cztery”).

Isaac Marion stworzył najbardziej niezwykły wątek romantyczny, z jakim kiedykolwiek się spotkałam. Nigdy nie sadziłam, że mogłabym aż tak dać się urzec zombie.
Stephenie Meyer, autorka sagi “Zmierzch”

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ciepłe ciała”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patroni medialni