bruderszaft_ze_smiercia_tom_1

Młokos i diabeł / Cierpienie złamanego serca.
Bruderszaft ze śmiercią, tom 1

Boris Akunin

Przekład: Piotr Hermanowski
Tytuł oryginału: Младенец и черт / Мука разбитого с

Data wydania: 2015
Data premiery: 1 grudnia 2015
ISBN: 978-83-7674-489-6
Format: 130x200
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 384
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller

39.90  27.93 

Brak w magazynie

Bruderszaft ze śmiercią to cykl dziesięciu historii utrzymanych w eksperymentalnej konwencji „powieści-filmu”, która ma na celu połączenie tekstu literackiego z wizualnością dzieła filmowego. Fabuła całości obraca się wokół rywalizacji pomiędzy wywiadami rosyjskim i niemieckim w czasie I wojny światowej. Wyborny humor i doskonale skonstruowana fabuła tylko potwierdzają kunszt pisarski Borisa Akunina!

Młokos i diabeł
Powieść przedstawia początki rywalizacji wywiadów rosyjskiego i niemieckiego w przededniu I wojny światowej. Doskonale wyszkolony niemiecki agent próbuje ukraść plany rosyjskich operacji wojskowych i wszystko wskazuje na to, że uda mu się przechytrzyć cały carski kontrwywiad. Na jego drodze stanie jednak przypadkowo wplątany w wywiadowczą aferę młody student z Saint Petersburga, Alosza.

Cierpienie złamanego serca
Listopad 1914. Wojna rozprzestrzenia się na całą Europę. Nawet w neutralnej Szwajcarii, daleko poza frontem, rozgrywają się wydarzenia mogące wpłynąć na wynik starć. Sierżant Aleksiej Romanow zostaje wysłany na tajną operację do szwajcarskiego kurortu San Placido, gdzie wraz z grupą agentów rosyjskiego kontrwywiadu próbuje zneutralizować „sprzedawcę tajemnic”.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Młokos i diabeł / Cierpienie złamanego serca.
Bruderszaft ze śmiercią, tom 1

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patroni medialni