Teatr_wskrzeszonych

Teatr Wskrzeszonych

Data wydania: 2016
Data premiery: 19 kwietnia 2016
ISBN: 978-83-7674-510-7
Format: 130x200
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 320
Kategoria:

34.90  24.43 

Brak w magazynie

Kobieta wiła się z bólu, który obejmował już całe ciało i sięgał do trzewi. Żywy organizm stał się kawałkiem mięsa, odczłowieczonym i poniżonym. Poczuła kabel zaciskający się na szyi. Traciła przytomność. Odzyskiwała oddech, kiedy napastnik zmniejszał siłę nacisku. Bawił się z nią, testując jej wolę życia. Tak bardzo chciała zdać egzamin…

Prokurator okręgowy Michał Gabryjelski przejmuje śledztwo w sprawie seryjnego mordercy, który pozostawia na cmentarzach ciała młodych kobiet, ubranych w suknie ślubne. Czując, że dochodzenie wymyka mu się z rąk, za namową znajomego decyduje się na powołanie biegłego psychologa, profilera Wiktora Franka. Liczy, że znajomość ludzkiej psychiki, którą posiada mężczyzna i jego wyjątkowa empatia pomogą trafić na ślad mordercy.

Wydawało Wam się, że książki Chucka Palahniuka są pełne przerażającej grozy? To dlatego, że nie czytaliście jeszcze Tatiany Jachyry. Fight Club to tylko romantyczna historia przy Teatrze wskrzeszonych.
Piotr Adamczyk, pisarz (Dom tęsknot, Pożądanie mieszka w szafie)

Jeśli spokojnie wracasz nocą do domu, nie oglądając się za siebie, to oczywisty znak, że jeszcze nie czytałeś tej książki.
Bartek Kotschedoff, aktor, scenarzysta

Teatr Wskrzeszonych zabiera nas w niezwykłą podróż przez szczegółowo odmalowane słowami meandry ludzkiego obłędu. Autorka uwodzi sugestywnymi i zmysłowymi, wręcz gotyckimi obrazami, traktując bohaterów jak marionetki w rękach ich własnych, mrocznych emocji. Tak oprawione drastyczne sceny i fabuła, długo nie pozwolą Czytelnikowi zapomnieć o tej powieści.
Magdalena Stużyńska, aktorka

Tatiana Jachyra eksploruje najciemniejsze zakamarki ludzkiej psychiki. To ostra, wciągająca i odważna książka, którą świetnie się czyta. Zdecydowanie nie dla pensjonarek i grzecznych dziewczynek!
Krzysztof Wieszczek, aktor

Patroni medialni