martwe_dusze-504x776

Martwe dusze

Data wydania: 2013
Data premiery: Kwiecień 2013
ISBN: 978-83-7674-242-7
Format: 130x200
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 372
Kategoria: Literatura współczesna

34.90  24.43 

Brak w magazynie

3 września 2011 roku zawalczyła o siebie. Zawalczyła o to, by móc normalnie żyć. Bez wściekłości, chęci zemsty, szaleństwa.
„Dopiero teraz może poukładać swoje życie, zacząć od nowa budować własną tożsamość, tak długo tłamszoną i wzgardzaną. Była ofiarą psychopaty. Bestii karmiącej się czyimś strachem, wstydem i cierpieniem, wykorzystującej innych do swoich chorych celów, których zaspokojenie zawsze wiązało się z upokorzeniem lub bólem fizycznym. Był jej własnym, osobistym diabłem, personifikacją zła, przed którym nawet Bóg nie był w stanie jej uchronić. Ale teraz gnił kilka metrów pod ziemią, brutalnie zamordowany.” To dopiero początek walki jaką Gizela będzie musiała stoczyć ze swoim strachem i nienawiścią. Śmierć jednego oprawcy nie oznacza uwolnienia się od koszmaru…

Wielowątkowa, kontrowersyjna historia ludzi, których łączą nie tylko praca czy relacje emocjonalne, ale i tajemnice, których nikt nigdy nie powinien poznać. Dramatyczne koleje losu zbliżają ich do siebie tak bardzo, że przekraczają granice moralność, prawa i człowieczeństwa.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Martwe dusze”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *